Inline Veselí

Nábor do oddílu IN-LINE VESELÍ

vytvořeno: 30.8.2017, před 7 roky v rubrice AKTUALITY Zde naleznete veškeré informace týkající se náboru do našeho oddílu.

Veselský sportovní den - 7. září 2017

Vážení rodiče, pokud máte zájem, aby dítě navštěvovalo oddíl IN-LINE VESELÍ, který se zabývá sportovní přípravou mládeže se zaměřením na in-line bruslení, tak nás můžete navštívit ve čtvrtek 7. 9. 2017 od 13.00 do 14.00 hodin v areálu sokolovny ve Veselí nad Moravou, kde se koná Veselský sportovní den a my budeme jeho součástí.

Zápis do in-line kurzu - 8. září 2017

Pro zájemce, kteří se nejdřív chtějí naučit bruslit jsme připravili kurz - zápis proběhne v pátek 8. září 2017 od 14.30 do 15.30 v tělocvičně sokolovny ve Veselí nad Moravou (hlásit se můžete i prostřednictvím formuláře na našich stránkách) Veškeré informace o tomto kurzu se dozvíte zde http://www.inlineveseli.cz/zacatecnici

Nábor do in-line přípravky - 12. září 2017

Nábor do in-line přípravky (děti, co už umí bruslit ve věku 7 - 10 let) proběhne v úterý 12. září 2017 od 16.00 do 16.45 hodin v tělocvičně sokolovny ve Veselí nad Moravou - vše ostatní naleznete v sekci ODDÍL IN-LINE VESELÍ - http://www.inlineveseli.cz/pokrocili-bruslari

Nábor do racing teamu - 13. září 2017

Pokud je Vaše dítě již zkušený bruslař a chtělo by se in-line rychlobruslení věnovat závodně, tak nás můžete navštívit na tréninku Racing teamu ve středu 13. září 2017 v době 16.30 - 17.30 hodin na veselské in-line dráze (u koupaliště).
O zařazení do této trénikové skupiny rozhoduje hlavní trenér Petr Korvas a je určená skutečně pro ty děti, co již bruslit umí. Více info se dozvíte zde - http://www.inlineveseli.cz/racing-team

Další nabídka sportovních aktivit

V  nabídce máme také kroužek SPORTOVNÍ PŘÍPRAVA DĚTÍ (bez bruslí - atletická příprava, všeobecná sportovní příprava, kruhové tréninky pro děti apod.), BRUSLENÍ RODIČŮ S DĚTMI a KURZY IN-LINE BRUSLENÍ PRO DOSPĚLÉ.

V případě zájmu o některý z těchto připravovaných kroužků nám dejte vědět na náš mail inlineveseli@seznam.cz, do předmětu napište o který kroužek byste měli zájem a zanechejte nám na sebe kontakt. Zájemci o tyto sportovní aktivity nás také mohou navštívit na kterémkoli náboru do oddílu IN-LINE VESELÍ.

V případě většího počtu zájemců tento kroužek otevřeme.

MENU

PŘIPRAVUJEME

PODPORUJÍ NÁS

REPORTÁŽE

Sekačka na trávu

V roce 2023 jsme z investičního grantu města Veselí nad Moravou č. 2023/b/INVEST/I/001 pořídili sekačku na trávu