Inline Veselí

IN-LINE PŘÍPRAVKA - pokročilí bruslaři

IN-LINE BRUSLENÍ PRO DĚTI OD PĚTI LET, KTERÉ JIŽ UMÍ BRUSLIT RESP. KTERÉ JIŽ NAVŠTĚVOVALY ODDÍL bude probíhat na sokolovně ve Veselí nad Moravou a za příznivého počasí v měsících duben - červen na in-line dráze ve Veselí nad Moravou v následujícím termínu:

ÚTERÝ 16.00 - 17.00 hodin - VĚTŠÍ DĚTI (bez závodních ambicí - in-line výuka, hry, všeobecná sportovní příprava)

ZAČÍNÁME V ÚTERÝ 18. ZÁŘÍ 2018

Cena kroužku je Kč 1400,-
(platbu je možno rozdělit do dvou splátek na každé pololetí)

Částku je možno také zaslat na náš účet číslo 115-1548770267/0100 a do zprávy pro příjemce prosím uveďte jméno dítěte, za které platbu provádíte.

Děti musí mít vlastní přilbu na hlavu a důrazně doporučujeme všechny chrániče - tzn. kolena, zápěstí i lokty.

Brusle doporučujeme od firmy Rollerblade  (nejvíce se nám osvědčil typ Spitfire), které drží dětskou nožku mnohem lépe, než brusle jiných značek. V případě, že jste ještě nekoupili žádné brusle, tak vám můžeme ze začátku brusle zapůjčit. Skutečně máme ověřeno, že na dobrých bruslích se děti naučí velmi rychle bruslit a mohou pak plnohodnotně provádět všechny cviky, které je na trénincích učíme.

Sponzoring

V případě, že byste měli možnost zajistit sponzoring našeho oddílu (oficiální finanční dar podložený darovací smlouvou), bude 50% z tohoto daru použito na úhradu školného (příp. jiných nákladů) spojených s výukou bruslení vašeho dítěte.