Inline Veselí

IN-LINE ŠKOLKA - děti, které s in-line teprve začínají

KURZ IN-LINE BRUSLENÍ PRO DĚTI OD PĚTI LET, KTERÉ S BRUSLENÍM TEPRVE ZAČÍNAJÍ 

KURZ BUDE PROBÍHAT V PÁTEK  15.00 - 16.00 hod.  na sokolovně ve Veselí nad Moravou.

Cena kurzu je Kč 500,-/5 vyučovacích hodin + 1 bonusová hodina

Začátek prvního kurzu je naplánován na pátek 21. září 2018.

Částku je možno také zaslat na náš účet číslo 115-1548770267/0100 a do zprávy pro příjemce prosím uveďte jméno dítěte, za které platbu provádíte.

Dítě přihlaste prostřednictvím níže uvedeného formuláře a do políčka Text prosím vepište věk dítěte, popř. jiné skutečnosti, které byste nám chtěli sdělit.

Děti musí mít vlastní přilbu na hlavu a všechny chrániče - tzn. kolena, zápěstí i lokty - bez přilby a chráničů se dítě tréninku nemůže zúčastnit.

Brusle doporučujeme od firmy Rollerblade  (nejvíce se nám osvědčil typ Spitfire), které drží dětskou nožku mnohem lépe, než brusle jiných značek. V případě, že jste ještě nekoupili žádné brusle, tak vám můžeme ze začátku brusle zapůjčit. Skutečně máme ověřeno, že na dobrých bruslích se děti naučí velmi rychle bruslit a mohou pak plnohodnotně provádět všechny cviky, které je na trénincích učíme.

Kurz se uskuteční jen v případě, že bude více jak 6 zájemců o kurz. Aktuální informaci o případném zrušení kurzu z důvodu nízkého počtu zájemců zde naleznete nejpozději v pondělí 17. září 2018