Inline Veselí

IN-LINE PŘÍPRAVKA - děti, které s in-line teprve začínají

PŘÍPRAVKA IN-LINE BRUSLENÍ PRO DĚTI OD PĚTI LET DO DEVÍTI LET (KTERÉ S BRUSLENÍM TEPRVE ZAČÍNAJÍ)

BUDE PROBÍHAT VE STŘEDU  15.00 - 16.00 hod.  na sokolovně ve Veselí nad Moravou.

Cena kroužku je Kč 1400,-

Začátek první hodiny je naplánován na středu 18. září 2019

Částku je možno také zaslat na náš účet číslo 115-1548770267/0100 a do zprávy pro příjemce prosím uveďte jméno dítěte, za které platbu provádíte. Platbu je možno rozdělit na dvě částky - za první pololetí - splatnost do konce října 2019/ za druhé pololetí splatnost do konce ledna 2020.

Tento kroužek je vhodný také pro ty děti, které se již zúčastnily kurzu pro začátečníky v minulém školním roce a chtěly by své dovednosti na bruslích zdokonalovat a dále se věnovat tomuto sportu.

Dítě přihlaste prostřednictvím níže uvedeného formuláře a do políčka Text prosím vepište věk dítěte, popř. jiné skutečnosti, které byste nám chtěli sdělit. Dítě můžete také přihlásit přímo na sokolovně ve Veselí nad Moravou v kteroukoli středu v čase 15. hodin.

Děti musí mít vlastní přilbu na hlavu a všechny chrániče - tzn. kolena, zápěstí i lokty - bez přilby a chráničů se dítě tréninku nemůže zúčastnit.

Brusle doporučujeme od firmy Rollerblade  (nejvíce se nám osvědčil typ Spitfire), které drží dětskou nožku mnohem lépe, než brusle jiných značek. V případě, že jste ještě nekoupili žádné brusle, tak vám můžeme ze začátku brusle zapůjčit. Skutečně máme ověřeno, že na dobrých bruslích se děti naučí velmi rychle bruslit a mohou pak plnohodnotně provádět všechny cviky, které je na trénincích učíme.