Inline Veselí

Veselský mini-inline cup 2014 - 3.kolo

vytvořeno: 8.9.2014, před 10 roky v rubrice AKTUALITY Závody pro děti všech věkových kategorií na hokejbalovém hřišti ve Vnorovech

3. kolo - pondělí 15. září 2014 v 16.30 hod

Třetí kolo těchto in-line závodů se uskuteční v pondělí 15. září 2014 od 16.30 hodin na hokejbalovém hřišti ve Vnorovech. Závody se konají jen za příznivého bezdeštivého počasí - prosím sledujte náš web, kde bychom v pondělí 15. září do 12.00 hodin zveřejnili informaci o případném zrušení závodů a vypsali nový termín. Své děti můžete přihlašovat prostřednictvím níže uvedeného formuláře až do neděle 14. září 2014 do 24.00 hod. Do formuláře prosím vepište požadovaná data a do kolonky TEXT uveďte ročník narození bruslaře - díky! Na místě již nebude možnost děti přihlásit!!!

Rozdělení do věkových kategorií a délky tratí dvojboje příp. trojboje (každý pojede dvě či tři tratě) se dozvíte v den konání akce. Délky tratí budou samozřejmě přizpůsobeny věkovým kategoriím, tzn. nejmladší děti pojedou max. půl kola a jedno kolo, takže se nemusíte bát, že bychom pro děti připravili něco, co by nezvládly.

Vítězem se stává závodník s nejmenším součtem pořadí, tzn. např. že když dojede dítě na první trati na prvním místě a na druhé trati bude čtvrté, tak součet pořadí je 5 - v případě shody součtu pořadí více závodníků rozhoduje pořadí na delší trati.

Startovné je ve výši Kč 20,- a bude uhrazeno při prezentaci v den závodů.

Tyto závody jsou určeny pro širokou veřejnost a jsou finančně podpořeny z grantů města Veselí nad Moravou.

V případě jakýchkoliv nejasností týkajících se této akce nás prosím kontaktujte na mailu inlineveseli@seznam.cz

Těšíme se na všechny malé bruslaře!!!

Odesláním přihlášky souhlasíte s pravidly závodů, která jsou totožná s pravidly Veselských in-line závodů viz: http://www.inlineveseli.cz/pravidla

MENU

PŘIPRAVUJEME

PODPORUJÍ NÁS

REPORTÁŽE

Sekačka na trávu

V roce 2023 jsme z investičního grantu města Veselí nad Moravou č. 2023/b/INVEST/I/001 pořídili sekačku na trávu