Inline Veselí

Viktorie Hanzelková je trojnásobná mistryně republiky

vytvořeno: 26.6.2017, před 7 roky v rubrice AKTUALITY Tento fantastický úspěch se podařil Vikči Hanzelkové v kategorii Žákyně B na MČR v in-line rychlobruslení na dráze

Vskutku famózní úspěch zaznamenalo IN-LINE VESELÍ na MČR v in-line rychlobruslení, které se konalo ve dnech 26. - 28. května 2017 v prostředí krásného bruslařského areálu v Ostravě.

Hned první den závodů jsme mohli jásat, když Viktorie Hanzelková byla nejrychlejší Češkou v kategorii Žákyně B na trati sprint na 300 metrů T.T. a pak k tomu přidala v sobotu další Mistryni ČR na distanci 500 m a v neděli ještě i na trati 1500 m. V sobotní podvečer ještě dokázala Vikča získat titul druhá vicemistryně ČR na trati 1000 m. Moc gratulujeme a přejeme této nadané bruslařce hodně úspěchů do dalších závodů.

Nicméně dařilo se všem veselským bruslařům. Viktorie byla sice jediná, které se podařilo dosáhnout na zlaté medaile z MČR, ale ostatní bruslaři předváděli také skvostné výkony a Lucie Korvasová, Jakub Kočí a Aneta Fialová dokonce také ukořistili mistrovské medaile. Kompletní výsledky závodů můžete nalézt zde: http://ostravamcr.sweb.cz/

Všem závodníkům děkujeme za skvělou reprezentaci našeho oddílu IN-LINE VESELÍ a rodičům za jejich doprovod a neúnavné povzbuzování.

MENU

PŘIPRAVUJEME

PODPORUJÍ NÁS

REPORTÁŽE

Sekačka na trávu

V roce 2023 jsme z investičního grantu města Veselí nad Moravou č. 2023/b/INVEST/I/001 pořídili sekačku na trávu