Inline Veselí

Středeční brněnské in-line závody 01/2014

vytvořeno: 24.4.2014, před 10 roky v rubrice AKTUALITY Ve středu 23. dubna 2014 jsme jeli "okouknout" první závod nového seriálu in-line závodů v Brně, které se rozhodli uspořádat přátelé z brněnského klubu Black Ice

I když počasí bylo nejisté a vše se domlouvalo až úplně na poslední chvíli, tak přesto jsme se vydali směr Brno - Komárov, abychom se mohli zúčastnit premiérového závodu nové série Středečních in-line závodů.  Tyto závody se rozhodli uspořádat naši kamarádi z Black Ice Brno a jsme jim za tento počin velmi vděční, neboť se zde vyskytla nová možnost, kde si děti budou moci poměřit síly s bruslaři z jiných oddílů.

Vzhledem k tomu, že tato naše účast byla neplánovaná a skutečně jsme se rozhodovali na až na středečním tréninku, který je do 17 hod. přičemž závody v Brně začínaly již v 18 hodin, tak jsme zde měli poměrně malé zastoupení v podobě dvojčat Korvasových a Anetky Fialové, nicméně se nám závody velmi líbily a tak věříme, že na další termíny se vypravíme již v rozšířené sestavě.

Termíny dalších středečních in-line závodů:

Odkaz na stránky Série středečních in-line závodů

Pokud plánujete návštěvu těchto závodů, tak se prosím registrujte na výše uvedeném odkazu.

Odkaz na fotogalerii ze závodů

MENU

PŘIPRAVUJEME

PODPORUJÍ NÁS

REPORTÁŽE

Sekačka na trávu

V roce 2023 jsme z investičního grantu města Veselí nad Moravou č. 2023/b/INVEST/I/001 pořídili sekačku na trávu