Inline Veselí

Olomouc - Tempish Race 2013

vytvořeno: 11.10.2013, před 11 roky v rubrice AKTUALITY 14. září 2013 jsme se zúčastnili závodu v krásném prostředí Smetanových sadů v Olomouci, konaného pod taktovkou Sváti Sladkého z Tempish Inline Teamu.

Tyto závody se původně měly uskutečnit v polovině srpna, ale organizátor se rozhodl kvůli špatnému počasí pro jejich přesunutí až na září. Bohužel ani v tomto termínu počasí in-line závodění moc nepřálo, což se jistě projevilo na účasti závodníků, nicméně ti, kteří se do Olomouce nakonec vypravili, rozhodně nelitovali. Závody se konají v nádherném prostředí Smetanových sadů a vynikají krásným povrchem závodní tratě.

IN-LINE VESELÍ se těchto závodů zúčastnilo v počtu čtyř dětí a dvou dospělých. Zlatou medaili si ve svých kategoriích vybojovaly Viktorka Hanzelková, Anetka Fialová a Verča Korvasová a na Lucii zbyla stříbrná medaile z kategorie dívky do 11 let. Ovšem poslední dvě jmenované se zúčastnili i závodu starší kategorie, kde opět braly zlato a stříbro a svou medailovou sbírku nakonec doplnili medailemi ze závodu na 10 km.

Závody se i přes ne příliš příznivé počasí velmi vyvedly a organizátorům patří velký dík za pěknou akci.

MENU

PŘIPRAVUJEME

PODPORUJÍ NÁS

REPORTÁŽE

Sekačka na trávu

V roce 2023 jsme z investičního grantu města Veselí nad Moravou č. 2023/b/INVEST/I/001 pořídili sekačku na trávu