Inline Veselí

MČR na silničním okruhu Běchovice

vytvořeno: 19.6.2014, před 10 roky v rubrice AKTUALITY V sobotu jsme přesunuli do Prahy Běchovic, kde se 15. června 2014 konalo v areálu Na Korunce MČR na silničním okruhu.

O mistrovské medaile bojovaly Verča a Lucka Korvasovy a Eliška Salčáková, zatímco Vikča Hanzelková a Anetka Fialová si zatím zkusily závody ve svých kategoriích, v nichž se ještě mistrovské tituly neudělují. Z Běchovic si nakonec IN-LINE VESELÍ odvezlo bronzovou medaili zásluhou Lucie Korvasové, která i přes počáteční neúspěch na první 200m trati svoji ztrátu nakonec dohnala a těšila se z titulu druhá vicemistryně ČR v Žákyních B. Veronika zde naopak předvedla naprosto úžasné bruslařské výkony a pouhé 0,04 sekundy ji dělily od získání vicemistra ČR. Právě tato minimální ztráta ji nakonec v celkovém součtu bodů vynesla až na 4. místo. Eliška se zde také velmi pěkně držela s nelehkou konkurencí a skončila na velmi pěkném 6. místě.

Účast závodnic na MČR na silničním okruhu v Praze - Běchovicích byla finančně podpořena z Grantů Města Veselí nad Moravou. Moc děkujeme za podporu.

Fotogalerie ze závodů

MENU

PŘIPRAVUJEME

PODPORUJÍ NÁS

REPORTÁŽE

Sekačka na trávu

V roce 2023 jsme z investičního grantu města Veselí nad Moravou č. 2023/b/INVEST/I/001 pořídili sekačku na trávu