Inline Veselí

MČR na dráze Benátky nad Jizerou

vytvořeno: 29.6.2014, před 9 roky v rubrice AKTUALITY O víkendu 28.- 29. června 2014 se konalo na 166,6 metrů dlouhém ovále v Benátkách nad Jizerou MČR v in-line rychlobruslení na dráze

Po loňském extrémním deštivém počasí na nás čekala příjemná změna v podobě sluníčka a všechny děti předváděly naprosto skvělé bruslařské výkony a ukázaly, že se těžké konkurence vůbec nebojí. Za zmínku stojí rozhodně výkon Kuby Minaříka, který vyhrál všechny závody trojboje a stal se tak zaslouženým vítězem kategorie Žáci D (prozatím nemistrovská kategorie).

Z Benátek se nám ovšem podařilo dovézt i několik mistrovských medailí. O bronz na trati 500 m se postarala Veronika Korvasová, její dvojče Lucka dokázala vybojovat rovněž bronzovou medaili na trati 1000 m a pak k tomu přidala ještě jedno třetí místo ze závodu na trati 1500 m. Další čtyři bronzové mistrovské medaile pro oddíl IN-LINE VESELÍ si vybruslila seniorka Petra Korvasová (tratě 500 m, 1000 m, 3000 m vyřazovací závod a 3000 m bodovací závod). V kategorii Masters stříbro vybojoval Kamil Hastík.

Účast in-line rychlobruslařů na MČR na dráze byla finančně podpořena z grantů Města Veselí nad Moravou.

Fotogalerie ze závodů