Inline Veselí

Halové MČR v Nymburku

vytvořeno: 5.3.2018, před 6 roky v rubrice AKTUALITY 4. března 2018 se 18 bruslařů IN-LINE VESELÍ představilo na těchto velmi pěkných halových závodech, kde se bojovalo i o mistrovské tituly.

Ostrý start do nové sezony na nás čekal první březnový víkend v SC Nymburk, kde se konalo halové MČR v in-line rychlobruslení. Naši bruslaři předvedli skvělé sportovní výkony a i když někdy chybělo to pověstné sportovní štěstí, tak jsme s jejich výkony spokojeni a moc jim děkujeme za perfektní reprezentaci IN-LINE VESELÍ.

Samozřejmě se nám podařilo získat i nějaké medaile, V mistrovských kategoriích se zadařil skvělý výkon Kristýně Jungové, která vůbec poprvé bojovala o mistrovské medaile a hned se jí podařilo získat stříbro a dalšími dvěma vicemistryněmi ČR se staly Aneta Fialová (kadetka) a Lucie Korvasová (dorostenka), kterým k mistryním ČR chybělo skutečně jen velmi málo. Nepopulární čtvrtá místa zůstala na Veroniku Korvasovou (dorostenka) a Sáru Varsamisovou (žákyně A), která však předvedla dechberoucí výkon na poslední trati na 10 kol. Její sestra Thea s Terezou Jandzíkovou a Editou Kodýmovou se zase velmi pěkně držely v početné kategorii žákyň B a nebýt několika pádů, tak by určitě více zamíchaly záverečným pořadím.

V kategorii žákyň A nám chyběla Vikča Hanzelková, která si bohužel minulý týden na závodech v Linzi zlomila ruku, ovšem krásné výkony zde předváděly Klárka Bártková, Katka Kočí a již výše zmiňovaná Sára Varsamisová - bohužel i zde jsme měli hodně pádů, které měly vliv na celkové pořadí v závodu, ale holky to nevzdaly a bojovaly co jim síly stačily. Eliška Salčáková zase velmi kvalitně držela v kategorii dorostenek. Svou první zkušenost s mistrovskými závody si také vyzkoušel Tobiáš Jurček.

O další cenné kovy v ještě nemistrovských kategoriích se postarali Karolína Tomečková (žákyně C), která ovládla tuto kategorii a Kryštof Hanzelka (žák C), jenž vybojoval bronz.

Kromě těchto speed kategorií jsme měli také zastoupení v kategoriích fitness, kde v kategorii Fitness C nenašla přemožitelku Laura Hamšíková a i přesto, že to byly teprve její druhé závody, tak si odvezla z Nymburku zlatou medaili. Její sestra Daniela s Terezkou Hánovou zase krásně bojovaly v kategorii Fitness B - pro obě holky to bylo první představení na tak velkých závodech a pro Danielu první in-line závody vůbec a obě holky to zvládly naprosto výborně. A fantastický úspěch předvedla Klárka Jungová v početné kategoii Fitness A, kde sice skončila na 4. místě, ale i tak to byl jeden z jejích nejlepších výkonů.

Ještě jednou moc díky všem bruslařům za krásné výkony a jejich doprovodu za podporu a pěknou závodní afmosféru.

Zde naleznete výsledky závodů http://indoorinline.sweb.cz/

MENU

PŘIPRAVUJEME

PODPORUJÍ NÁS

REPORTÁŽE

Sekačka na trávu

V roce 2023 jsme z investičního grantu města Veselí nad Moravou č. 2023/b/INVEST/I/001 pořídili sekačku na trávu