Inline Veselí

Gradwohl Indoor Trophy - Graz

vytvořeno: 31.1.2015, před 9 roky v rubrice AKTUALITY Poslední lednový den jsme vyrazili v brzkých ranních hodinách do rakouského Grazu.

Na 1. kolo Gradwohl Indoor Trophy přijeli závodníci z Rakouska, Slovinska, Slovenska, Itálie a Maďarska. Jedná se o zvláštní typ závodu, kdy nakonci nejsou vyhlašovaní jednotliví závodníci, nýbrž každý závodník na 1. - 4. místě sbírá body pro svůj rakouský zemský spolek/mimorakouští závodníci pro svůj stát a po druhém kole, které se uskuteční 28. února v Mattersburgu vzejde ze závodů vítězný spolek/stát, který posbíral největší počet bodů.

Věkové kategorie zde byly pospojovány a všichni z našich závodníků patřili mezi nejmladší ve svých kategoriích (až na Jana Bártka, který jezdil s kadety), a tak se stalo, že například sedmiletá Kačka Kočí jela své závody s jedenáctiletými děvčaty, nebo zatím jedenáctiletá dvojčata Korvasovy bojovaly s patnáctiletými závodnicemi. Ovšem důležité bylo, že se naši závodníci v závodním poli rozhodně neztratili a předváděli skvělé sportovní výkony.

Účast našich bruslařů na závodě v Grazu byla finančně podpořena z grantů Města Veselí nad Moravou.

Zde můžete shlédnout další videa

MENU

PŘIPRAVUJEME

PODPORUJÍ NÁS

REPORTÁŽE

Sekačka na trávu

V roce 2023 jsme z investičního grantu města Veselí nad Moravou č. 2023/b/INVEST/I/001 pořídili sekačku na trávu