Inline Veselí

Veselský in-line cup 2018

vytvořeno: 30.8.2018, před 6 roky v rubrice AKTUALITY První kolo proběhne netradičně v rámci akce Veselí v pohybu.

Jedná se o akci pro širokou veřejnost, takže si můžete vzít brusle úplně všichni a klidně pozvěte i své známé a kamarády.
Na ulici Sokolovská - před Komerční bankou - budou postaveny tři dovednostní dráhy - bronzová, stříbrná a zlatá.
Bronzová bude nejjednodušší a zlatá naopak s nejvíce dovednostními prvky. Každý se bude moct rozhodnout, ve kterém slalomu si bude nechat měřit čas a první desítka nejlepších časů dostane medaili - podle slalomů: bronzovou, stříbrnou a zlatou.
Samozřejmě, když se rozhodnete, že si necháte změřit čas na bronzové (nejjednodušší) trati, tak už potom není možno nechat si měřit čas na dalších slalomech - jen si je pak můžete zkusit projet bez měření času (pokud nebude moc zájemců o měřený slalom).
Bronzový slalom by měl být postaven v čase cca 17.30 - 17.50 a v 18.00 by bylo vyhodnocení deseti nejlepších bronzových slalomářů, stříbrný bude v čase 18.00 - 18.20 a v 18.30 by bylo vyhodnocení stříbrných slalomářů a zlatý by měl být v čase 18.30 - 18.50 a v 19 hodin by bylo vyhlášení zlatých slalomářů - vše samozřejmě závisí na počtu zájemců a také bohužel není optimální předpověď počasí a tak nevíme, jestli to nebudeme v průběhu akce muset přesunout na středu, ale to vše uvidíme až odpoledne.
V každém případě vezměte brusle a odpoledne se na vás těšíme na Veselském in-line cupu, ať dáme Veselí do pohybu!!!

TATO AKCE BYLA PODPOŘENA Z GRANTŮ MĚSTA VESELÍ NAD MORAVOU

MENU

PŘIPRAVUJEME

PODPORUJÍ NÁS

REPORTÁŽE

Sekačka na trávu

V roce 2023 jsme z investičního grantu města Veselí nad Moravou č. 2023/b/INVEST/I/001 pořídili sekačku na trávu