Inline Veselí

Úspěšný start do nové sezony

vytvořeno: 5.3.2014, před 11 roky v rubrice AKTUALITY 1. března 2014 se konal v Nymburce 6. ročník halových závodů CZECH INDOOR INLINE OPEN, jehož součástí bylo i Halové MČR v inline rychlobruslení a IN-LINE VESELÍ u toho nesmělo chybět.

Celkem 15 závodníků z oddílu IN-LINE VESELÍ si dojelo poměřit síly s bruslaři z českých i zahraničních oddílů a byly zde k shlédnutí skutečně mimořádné sportovní výkony, neboť od kategorie Žáci/Žákyně B (tzn. in-line bruslaři ve věku od 10 let)se  zde na ovále v délce 80 m bojovalo o tituly Mistr ČR v halovém in-line rychlobruslení a i přes velkou konkurenci bruslaři IN-LINE VESELÍ ukázali, že zimní přípravu nepodcenili a na tyto důležité závody se náležitě připravili.

V kategorii Žákyně B (dívky 10-11 let) si bronzovou medaili a tím i titul 2. vicemistr ČR vybojovala Lucie Korvasová, přičemž její dvojče Veronika skončila těsně pod stupni vítězů. Titul vicemistr ČR v kategorii Žákyně A (dívky 12 – 13 let) od soboty patří Elišce Salčákové, která si vybruslila stříbrnou medaili. Mistrovských kategorií se účastnili ještě bratři Daniel a Radim Matuškovi, kteří si z Nymburka odvezli diplom za 5. resp. 8. místo v celkovém pořadí.

Ostatní závodníci svedli líté boje v nemistrovských kategoriích a vedlo se jim přímo skvěle. Jakub Minařík nenašel konkurenci v kategorii Žáci D (chlapci 6 – 7 let), Aneta Fialová a Viktorie Hanzelková  si zase vedly velmi dobře v kategorii Žákyně C (dívky 8 – 9 let).

Kategorii fitnes ovládli Kateřina Kočí – první místo v kategorii začátečníci do 8 let, Antonín Minařík vyhrál kategorii 9 - 10 let a Jan Bártek a Jonáš Cícha před sebe nikoho nepustili v kategorii 11 - 14 let  a odvezli si zlatou a stříbrnou medaili, takže sečteno a podtrženo celkem IN-LINE VESELÍ vybojovalo devět medailí, neboť k výše uvedeným přidali ještě zlato a bronz Petra Korvasová a Kamil Hastík, kteří se zapojili do závodního klání v kategorii Masters 30 (ženy/muži 30 – 39 let).

Ovšem nesmíme zapomenout ani na nejmladšího účastníka výpravy, kterým se stal teprve tříletý Kryštof Hanzelka, jenž si zde odbyl svůj první závod na kolečkových bruslích.

Všichni bruslaři se zde předvedli v tom nejlepším světle a sklidili velké uznání nejen od trenérů IN-LINE VESELÍ, ale také od reprezentační trenérky in-line rychlobruslařů paní Lídy Krupkové, která zde působila také jako ředitelka závodů.

Výsledky CIIO 2014
Report ze Světu koleček
Fotogalerie IN-LINE VESELÍ
Fotogalerie KSBM Praha - foto Karel Kučera

MENU

PŘIPRAVUJEME

PODPORUJÍ NÁS

REPORTÁŽE

Sekačka na trávu

V roce 2023 jsme z investičního grantu města Veselí nad Moravou č. 2023/b/INVEST/I/001 pořídili sekačku na trávu