Inline Veselí

MČR na dráze v Ostravě

vytvořeno: 1.10.2021, před 3 roky v rubrice AKTUALITY Máme za sebou velmi úspěšné Mistrovství ČR na dráze v Ostravě.
MČR v in-line rychlobruslení na dráze - Ostrava 18.-19.9.2021
Bruslaři IN-LINE VESELÍ vybojovali 21 mistrovských medailí ve všech kategoriích a distancích. Mistry ČR se stali Kristýna Jungová - ta dokonce ovládla všech pět distancí v kategorii Žákyně A, tudíž se v Ostravě stala pětinásobnou Mistryní ČR v in-line rychlobruslení na dráze, Patrik Bůžek (Kadet), Jan Hořák (Dorostenec) a další mistrovské medaile přidali Viktorie Hanzelková (Dorostenky), Lucie Korvasová (Juniorky) a Tobiáš Jurček (Žáci A). Navíc se na bednu dostaly dvě dívčí štafety ve složení Thea Varsamisová, Kristýna Jungová a Edita Kodýmová (Žákyně A/Kadetky) a Veronika a Lucie Korvasovy a Vikča Hanzelková (Juniorky/Dorostenky) takže bruslaři IN-LINE VESELÍ na ostravském mistrovství zaznamenali velký úspěch.

V celkovém hodnocení Ostrava speedskating kriterium navíc získali medaile Matěj Hanák, Kryštof Hanzelka a v kategorii Speed beginners Tomáš Hána a Jonáš Kobzinek. Nicméně všichni naši bruslaři jezdili naprosto parádně a předváděli skvělé sportovní výkony. Svoje první velké závody výborně zvládly sestry Alexandra a Emma Gálovy, Tereza Hánová a v dorostenkách se skvěle držela Justýna Kudlíková. Velkou pochvalu si také zaslouží Karolína Frolková, která skončila v Žákyních A na 5. místě, ale všechny dívky před ní byly již "druhoročačky", které příští rok půjdou do kategorie Kadetek, takže již teď se těšíme, jak naše trojice Žákyň A Kája Frolková, Alexa Gálová a Kája Tomečková v příštím roce budou míchat pořadím a třeba se některé podaří zopakovat úspěch Kristýny Jungové .

Veselský team v Ostravě bohužel musel kvůli karanténě a zraněním nastoupit bez adeptů na mistrovské medaile Tobiáše Krupky, Karolíny Tomečkové a Sáry Varsamisové, ale pevně doufáme, že příště už budou moci závodit a předvést svoje bruslařské umění. Moc vám všem děkujeme za perfektní reprezentaci IN-LINE VESELÍ a rodičům bruslařů za vytvoření nádherné sportovní atmosféry.

MENU

PŘIPRAVUJEME

PODPORUJÍ NÁS

REPORTÁŽE

Sekačka na trávu

V roce 2023 jsme z investičního grantu města Veselí nad Moravou č. 2023/b/INVEST/I/001 pořídili sekačku na trávu