Inline Veselí

In-line dráha byla slavnostně otevřena

vytvořeno: 17.5.2015, před 9 roky v rubrice AKTUALITY 17. května došlo k slavnostnímu otevření in-line dráhy ve Veselí nad Moravou

Takže - už je to tady!!! 17. května 2015 byla dovršena naše pětiletá snaha o vybudování sportoviště určeného speciálně pro in-line bruslení a tudíž jsme se mohli radovat ze slavnostního otevření nové in-line dráhy, která má délku 166,66 metru, šířku 6 metrů a klopení v zatáčkách je 16 %. Financování tohoto sportoviště bylo zajištěno z Grantů Města Veselí nad Moravou ve výši 2 milionů Kč a 200 tis. přispěla Nadace ČEZ z programu Oranžové hřiště a stejnou částku jsme získali z dotačního titulu vypsaného Jihomoravským krajem.

O zahájení programu se postaraly mažoretky TJ Sokol Veselí nad Moravou, které předvedly úchvatné kreace.

Poté zazněly slavnostní projevy. Za město Veselí nad Moravou se této role zhostil místostarosta pan Petr Kolář, Jihomoravský kraj zde zastoupil náměstek hejtmana JMK pan Stanislav Juránek a za IN-LINE VESELÍ promluvila Petra Korvasová. Zástupce Nadace ČEZ se bohužel z rodinných důvodů nedostavil.

Po slavnostních projevech jsme dali prostor panu kaplanu Vlkovi, který přednesl krátkou modlitbu a nové dráze požehnal

A poté již nic nebránilo ke slavnostímu přestřižení pásky, kterého se ujali pan starosta Miloš Kozumplík, pan místostarosta Petr Kolář, zástupce stavitele pan Pavel Bouda, zástupce JMK pan Stanislav Juránek a za IN-LINE VESELÍ předseda spolku Petr Korvas.

O slavnostní přípitek se postarala vinotéka Víno Hruška a slavnostní raut přichystal pan Albert Hauptmann, což je vyhlášený šéfkuchař firmy Bonduelle. Tímto moc děkujeme panu Stanislavu Hruškovi a realizačnímu teamu Víno Hruška a panu Albertu Hauptmannovi za perfektní přípravu cateringu připraveném při příležitosti slavnostního otevření nové in-line dráhy.

MENU

PŘIPRAVUJEME

PODPORUJÍ NÁS

REPORTÁŽE

Sekačka na trávu

V roce 2023 jsme z investičního grantu města Veselí nad Moravou č. 2023/b/INVEST/I/001 pořídili sekačku na trávu