Inline Veselí

Grymov inline cup

vytvořeno: 11.10.2013, před 11 roky v rubrice AKTUALITY 15. září jsme zamířili opět na sever, abychom se mohli zúčastnit prvního ročníku in-line závodů konaných v malém městečku Grymov nedaleko Přerova.

První ročník závodů Grymov inline cup přilákal i přes typické podzimní počasí spoustu vyznavačů tohoto sportu. Závodilo se na 2,5 km dlouhé cyklostezce vedoucí přes okrajovou část Grymova a dále pak kolem přilehlého pole. Trať byla záludná tím, že byla v některých místech hodně úzká a proto se dalo velmi špatně předjíždět a ve dvou úsecích byla docela i technicky náročná, ale i navzdory nějakému tomu pádu se všichni účastníci mohli těšit z příjemně stráveného dopoledne.

IN-LINE VESELÍ zde bylo zastoupeno čtyřmi dětmi a třemi dospělými. Viktorka Hanzelková vybojovala zlatou medaili v kategorii dětí do 7 let, Anetka Fialová nenašla přemožitelku v kategorii dívek do 9 let a Verča Korvasová si odvezla zlato v kategorii dívek do 11 let. Lucka Korvasová si ve stejné kategorii pověsila na krk stříbrnou medaili, ke které ještě přidala bronz ze závodu na 10 km a stříbro ze závodu štafet. V posledním zmiňovaném závodě si pro bronz dojela štafeta Anetky Fialové, která si na pomoc vzala svoji maminku Zuzanu a jako muž byl v této štafetě zastoupen Filip Zezula ze spřáteleného klubu Bruslárna CZ.

Štafet se samozřejmě zúčastnili i ostatní zástupci IN-LINE VESELÍ. Jak již bylo zmíněno, tak štafeta Lucky Korvasové ve složení Lucka, Petr Korvas a Adriana Plotzerová (klub BLACK ICE Brno) si odvezla stříbro a štafeta Viktorky Hanzelkové ve složení Vikča, Zuzka Hanzelková (jela na pozici muže) a Verča Korvasová získala nakonec bramborovou medaili.