Inline Veselí

EEC Szeged

vytvořeno: 14.5.2019, před 5 roky v rubrice AKTUALITY O víkendu 11.-12.5.2019 jsme se zúčastnili první zastávky East European Cup 2019 v maďarském Szegedu

Druhý májový víkend jsme se vypravili "na jih" do maďarského Szegedu, kde se konala první zastávka East European Cup 2019 a kde nás také letošní závodní sezonu poprvé přivítalo velmi přívětivé, téměř až letní počasí. IN-LINE VESELÍ zde reprezentovalo 13 závodníků - z toho 7 závodníků v EEC, 5 závodníků v přípravných speed závodech a 1 závodník ve fitness kategorii.

V závodech EEC se nám podařilo vybojovat hned tři medaile: Sára Varsamisová získala bronz ve starších Žákyních A, Martin Irša stříbro v mladších Žácích A a Lucie Korvasová v Dorostenkách. Dále v závodech EEC předváděli parádní bruslařské výkony Viktorie Hanzelková a Simona Kodýmová (6.a 7. místo v Kadetkách), Lukáš Brhel (7. místo v Kadetech) a Veronika Korvasová (4. místo v Dorostenkách). V přípravných závodech nenašla přemožitelku v kategorii mladší Žákyně B Karolína Tomečková a ze Szegedu si odvezla zlatou medaili. Ve starších Žákyních B jsme měli tři mušketýrky Kristýnu Jungovou (5. místo), Editu Kodýmovou (8. místo) a Theu Varsamisovou (12.místo) a všechny tři v této nabité kategorii bojovaly jako lvice. Svoji první závodní premiéru si v Szegedu odbyl Tobiáš Krupka, který si bohužel kromě úplně premiérového závodního klání nadělil i premiérový závodní pád, ale i přes tuto smůlu to Tobiáš zvládl bravurně a dokonce se mu podařilo vybojovat třetí místo v starších Žácích B. Ve fitness kategoriích vybojovala 4. místo v Žákyních A Klárka Jungová.

Na závěr závodů se téměř všichni bruslaři zapojili do závodů štafet - čistě IN-LINE VESELská štafeta jela ve složení Karolína Tomečková, Kristýna Jungová a Edita Kodýmová a holkám se podařilo vybojovat druhé místo v kategorii Žákyně. Ve stejné věkové kategorii jsme "zapůjčili" Tobiáše Krupku do slovenské štafety a klukům se podařilo získat bronzové medaile. V kategorii Kadetek a Žákyň A doplnila štafetu KSBM Praha Vikča Hanzelková a holky skončily také na třetím místě. No a do třetice třetí místo získali v Juniorské štafetě mix dvojčata Lucie a Veronika Korvasovy s Janem Hořákem z BZK Praha.

Všem závodníkům i jejich doprovodu velice děkujeme za vzornou reprezentaci IN-LINE VESELÍ a také velké díky patří firmě TRADIX, která prostřednictvím své nadace ŘEMESLO POMÁHÁ finančně podpořila účast našich bruslařů na tomto závodě a samozřejmě firmě FORCE, která nás vybavila skvělými přilbami!

MENU

PŘIPRAVUJEME

PODPORUJÍ NÁS

REPORTÁŽE

Sekačka na trávu

V roce 2023 jsme z investičního grantu města Veselí nad Moravou č. 2023/b/INVEST/I/001 pořídili sekačku na trávu