Inline Veselí

Veselský in-line cup - 2. kolo 30. září 2018 od 10. hodin

Ve 2. kole nejsou bruslaři rozděleni podle věkových kategorií a pohlaví, jak tomu bývá zvykem, ale podle změřeného času na 1 kolo (166.67m) na veselské in-line dráze (děti do pěti let pojedou jen 100 metrů).

Výsledné změřené časy budou seřazeny od nejpomalejšího k nejrychlejšímu a poté budou závodníci rozděleni do závodních skupin po šesti až sedmi závodnících (o zařazení do závodních skupin rozhoduje hlavní rozhodčí).

Závodí se formou víceboje –  první trať bude závod s hromadným startem na kratší vzdálenost (sprint) a druhá naopak závod na delší vzdálenost (vzdálenosti přizpůsobeny věku a zdatnosti bruslařů v dané závodní skupině).

V závislosti na počtu přihlášených účastníků přidáme třetí trať a štafety. Vše bude oznámeno po rozřazení do závodních skupin.


Svou registraci, která bude obsahovat jméno, příjmení, ročník narození, klub nebo město bydliště bruslaře na e-mail: registrace.zavody@seznam.cz.

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se závodů nás můžete kontaktovat na mailu inlineveseli@seznam.cz nebo na tel. 605210322.


Těšíme se na viděnou s vámi na dráze ve Veselí nad Moravou!!!