Inline Veselí

24 hodin kolem přehrady Olešná

vytvořeno: 22.6.2014, před 10 roky v rubrice AKTUALITY Jóó Olešná, to se musí zažít - tentorkát za účasti Zuzky Hanzelkové, Jarky Kočí a Petry Korvasové. Bylo to náročné, ale stálo to za to!

Víkend 21. - 22. června 2014 byl skutečně velmi zajímavý a myslím, že všichni aktéři na něj budou ještě hodně dlouho vzpomínat. V ranních hodinách jsme se vydali několika auty k přehradě Olešná, která leží hned vedle Frýdku-Místku. Tam jsme museli provést vyložení důležitých věcí a výměnu aut a zatímco Jarka, Zuzka a Petra zůstali na Olešné, tak Petr sesbíral děti a pokračoval do Ostravy na závody LifeInLine.

Po počátečním seznámení se s tratí a velmi pěknou sekvencí nazvanou Ten stan snad nejde postavit, se k nám připojila do čtveřice Jana Petrášová z brněnského teamu Black Ice a pak už děly věci, na které se jen tak nezapomíná :-) V jedenáct hodin odstartoval závod na 24 hodin kolem přehrady Olešná. Jak jsem se již výše zmínila, my jsme jely ve čtyřčlenném teamu složeného z Jarky Kočí, Zuzky Hanzelkové, Petry Korvasové a Jany Petrášové.

Na tomto videu můžete shlédnout start 24hodinového závodu - za náš team jsme na start vyslaly Zuzku Hanzelkovou, která úplně excelentně vystartovala a postarala se tak o začátek úspěchu naší štafety (Zuzka můžete vidět ve spodní části záznamu s černou přilbou, černém termotriku a fialových legínách).

Fotogalerie ze závodů
Výsledky závodů

MENU

PŘIPRAVUJEME

PODPORUJÍ NÁS

REPORTÁŽE

Sekačka na trávu

V roce 2023 jsme z investičního grantu města Veselí nad Moravou č. 2023/b/INVEST/I/001 pořídili sekačku na trávu